Necessärer

287307

NECESSÄRER, 2 st., förgylld mässing respektive försilvrad koppar, 1700-tal, dekor av voluter, inredning saknas, höjd ca 10-11 cm

Inredning saknas

Diverse, Samlarobjekt

Monter 22

Necessärer

Budhistorik (11 bud)
1643214
1 700
1638373
1 600
1635082
1638372
1 400
1635082
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.