Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

287306

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Utsikt mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad Kliuchnikov, daterad 2014, olja på duk, ca 80x50 cm

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

1637302
1634160
1634018
1634016

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer