Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

287305

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Utsikt mot Gamla Stan, Stockholm, signerad Kliuchnikov, daterad 2014, olja på duk, ca 80x50 cm

Rum 3

Budhistorik (23 bud)
1643896
6 800
1643895
6 600
1643884
6 400
1643883
6 200
1643881
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.