Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

287305

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Utsikt mot Gamla Stan, Stockholm, signerad Kliuchnikov, daterad 2014, olja på duk, ca 80x50 cm

Rum 3

Budhistorik (23 bud)
1643896
6 800
1643895
6 600
1643884
6 400
1643883
6 200
1643881
6 000

Slutpris SEK:
6 800
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer