Carl Larsson etsning

287302

LARSSON, Carl (1853-1919): Porträtt av D.O Bell, etsning, monogramsignerad C.L 15,5x11,5 cm

Kundcenter

Carl Larsson etsning

Budhistorik (12 bud)
1643345
3 200
1643316
1643295
2 800
1643295
1 900
1643315
1 800

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer