Carl Larsson etsning

287302

LARSSON, Carl (1853-1919): Porträtt av D.O Bell, etsning, monogramsignerad C.L 15,5x11,5 cm

Kundcenter

Carl Larsson etsning

Budhistorik (12 bud)
1643345
3 200
1643316
1643295
2 800
1643295
1 900
1643315
1 800

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.