Golvlampor 1 par

287297

GOLVLAMPOR, 1 par, 1960-tal, mässing, sannolikt Danmark, märkta undertill LOT RLB 1964, 7 st ljuspunkter vardera, ombyggda från patronhylsor, höjd (stomme) 63 cm

Smärre bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampor 1 par

Budhistorik (5 bud)
1642110
1 600
1636772
1636384
1636382
700
1632025

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer