Golvlampor 1 par

287297

GOLVLAMPOR, 1 par, 1960-tal, mässing, sannolikt Danmark, märkta undertill LOT RLB 1964, 7 st ljuspunkter vardera, ombyggda från patronhylsor, höjd (stomme) 63 cm

Smärre bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampor 1 par

Budhistorik (5 bud)
1642110
1 600
1636772
1636384
1636382
700
1632025

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.