R Mattson oljemålning

287294

MATTSON, R (född omkring 1895, verksam i Stettin): Fartygsporträtt av Bodia, signerad a tergo R Mattson Stettin, akvarell, 32x50,5 cm

Rum 11

R Mattson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1639214
1637233
1637233
850
1635835
1636073
750

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.