R Mattson oljemålning

287294

MATTSON, R (född omkring 1895, verksam i Stettin): Fartygsporträtt av Bodia, signerad a tergo R Mattson Stettin, akvarell, 32x50,5 cm

Rum 11

R Mattson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1639214
1637233
1637233
850
1635835
1636073
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer