Olaf Gulbrandsen oljemålning

287293

GULBRANDSEN, Olaf (Norge, 1873-1958): Fartygsporträtt, signerad och daterad Olaf Gulbrandsen 1916, olja på pannå, 20x36 cm

Färgbortfall, fläckar

Monter 19

Olaf Gulbrandsen oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1642652
3 400
1640223
3 200
1640223
1642651
2 800
1640223

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer