Olaf Gulbrandsen oljemålning

287293

GULBRANDSEN, Olaf (Norge, 1873-1958): Fartygsporträtt, signerad och daterad Olaf Gulbrandsen 1916, olja på pannå, 20x36 cm

Färgbortfall, fläckar

Monter 19

Olaf Gulbrandsen oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1642652
3 400
1640223
3 200
1640223
1642651
2 800
1640223

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.