John Arsenius oljemålning

287292

ARSENIUS, John ( 1818-1903): Interiör, signerad och daterad John Arsenius 1857, olja på pannå, 24x19 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 19

John Arsenius oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1642469
650
1633807
600
1633807
550
1642211
500
1633807
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.