Christian Fredrik Swensson oljemålning

287291

SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Strandmotiv med segelbåt, signerad och daterad C.F. Swensson -91, olja på duk, 35x25 cm

Smärre dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (20 bud)
1641296
5 600
1642740
5 400
1641296
5 200
1642736
5 200
1641296
5 000

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.