Oidentifierad konstnär

287290

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gårdsscen med flicka, monogramsignerad M.M, akvarell, ramen stämpel från Antwerpen 22,5x20 cm

Rum 11

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

1633617
2015-01-05 19:35:03

2015-01-14 kl 11:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.