Barbro Andersson

287289

ANDERSSON, Barbro (född 1948): "Orkidé Japan", signerad och daterad, rammått 50x49 cm

Fack 4

Barbro Andersson
Budhistorik (10 bud)
1644349
1644353
750
1644349
700
1640847
650
1640847
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.