Barbro Andersson Hibiscus

287288

ANDERSSON, Barbro (född 1948): (2) Hibiscus, signerad och daterad Barbro Andersson 2000, numrerad 112/250 samt 114/250, 46x43 cm vardera

Fack 1

Barbro Andersson Hibiscus

Budhistorik (21 bud)
1643078
2 800
1641438
2 600
1641383
2 400
1640682
1638385

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer