Eric Hallström oljemålning

287284

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946):Landskapsvy, signerad Eric Hallström, olja på pannå, 57x69 cm

Rum 11

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1642422
1 900
1642384
1 800
1633889
1 700
1634833
1 600
1633889

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.