KA Pehrson

287282

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): (3) Exotiska växter och djur, signerad och daterade K.A Pehrson, numrerade, färglitografi, bildmått ca 20x29 cm vardera

Gulnader

Fack 2

KA Pehrson

Budhistorik (30 bud)
1643921
1643899
1 900
1643919
1 900
1643899
1 800
1643914
1 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer