Nothberg oljemålning

287280

NOTHBERG, Åke (1893-1973): Strandbild, signerad och daterad Å Nothberg 1944, olja på pannå, ca 52x43,5 cm

Rum 11

Nothberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1642489
2015-01-14 18:34:54

2015-01-14 kl 19:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.