Lars Stenstad triptyk

287270

STENSTAD Lars (född 1921): "Skuggspel I-III" (triptyk), signerade Lars Stenstad, ea 2/12, färglitografier, rammått 102x72 cm

Fack 6

Lars Stenstad triptyk

Budhistorik (16 bud)
1643787
1634208
1643786
950
1634208
900
1643785
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.