Neringa Stjernman

287266

STJERNMAN, Neringa (Litauen/Sverige, född 1964): 1 par Komposition, signerade och daterade i trycket 2000, grafiska blad, 99x69 cm vardera

Fack 18

Neringa Stjernman

Budhistorik

2015-01-15 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer