Neringa Stjernman

287266

STJERNMAN, Neringa (Litauen/Sverige, född 1964): 1 par Komposition, signerade och daterade i trycket 2000, grafiska blad, 99x69 cm vardera

Fack 18

Neringa Stjernman

Budhistorik

2015-01-15 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.