Peter Freudenthal

287264

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1991, 15/50, färgserigrafi, bladmått 56x49 cm

Fack 15

Peter Freudenthal
Budhistorik (5 bud)
1643877
500
1643819
450
1643510
1643431
1640977

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.