Peter Freudenthal

287262

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1991, 15/80, färgserigrafi, bladmått 56x49 cm

Smärre hanteringsveck

Fack 12

Peter Freudenthal
Budhistorik (8 bud)
1643142
650
1643135
600
1643127
550
1643134
500
1643127
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer