Peter Freudenthal

287262

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1991, 15/80, färgserigrafi, bladmått 56x49 cm

Smärre hanteringsveck

Fack 12

Peter Freudenthal
Budhistorik (8 bud)
1643142
650
1643135
600
1643127
550
1643134
500
1643127
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.