Spegel med konsolbord rokokostil

287257

SPEGEL med KONSOLBORD samt stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, slipat glas i spegeln, spegelns höjd 152x52, konsolbordets höjd 51, 50x23 cm

Slitage

Möbler, Speglar

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
1642262
2 800
1642507
2 600
1642262
2 400
1642257
1640693

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer