Smörknivar 1900-tal

287256

SMÖRKNIVAR, 6 st, delvis sterlingsilver, oidentifierad mästarstämpel GH, Sheffield ca 1899, pistolskaft, förgyllt blad i stål, längd ca 16 cm, etui medföljer

Smärre slitage

Silver, Silverbestick

Monter 19

Smörknivar 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
1642731
1642414
1642414
1 700
1642071
1 600
1636472

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.