Sven Jonson Aniaramappen

287255

JONSON, Sven (1902-81): "Aniara", mapp med 6 blad, signerade Sven Jonsson, 238/390, färglitografier, varierande mått, utgiven genom Galerie Börjeson Malmö

Kundcenter

Sven Jonson Aniaramappen

Budhistorik (7 bud)
1641779
3 400
1632851
3 200
1632849
1632845
2 600
1632844

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.