Sven Jonson Aniaramappen

287255

JONSON, Sven (1902-81): "Aniara", mapp med 6 blad, signerade Sven Jonsson, 238/390, färglitografier, varierande mått, utgiven genom Galerie Börjeson Malmö

Kundcenter

Sven Jonson Aniaramappen

Budhistorik (7 bud)
1641779
3 400
1632851
3 200
1632849
1632845
2 600
1632844

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer