Fåtölj 1900-talets andra hälft

287246

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, formpressat trä, stoppad sittdyna med svart läderklädsel, snurrbar centralfot i vitmetall, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 11

Budhistorik (17 bud)
1642240
1640833
1633864
1640832
950
1633864
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.