Fåtölj 1900-talets andra hälft

287246

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, formpressat trä, stoppad sittdyna med svart läderklädsel, snurrbar centralfot i vitmetall, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 11

Budhistorik (17 bud)
1642240
1640833
1633864
1640832
950
1633864
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer