Sven-Arne Hökenström oljemålning

287245

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (samtida): Cirkus Solei, signerad Höken, olja på duk, 40x33 cm

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
1642354
600
1642351
550
1642304
500
1642246
450
1642021

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.