Carl Birksö oljemålning

287244

BIRKSÖ, Carl (f. 1901): Interiör, signerad C Birksö, olja på duk, 40x32 cm

Rum 11

Carl Birksö oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1642270
1 300
1641893
1641893
950
1641783
900
1641375
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.