Spegel nyrokoko

287243

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, krön i form av fåglar, ca 79x75 cm

Senare förgylld, smärre skador, lös bakstyckesdel medföljer

Speglar

Rum 7

Spegel nyrokoko

Budhistorik (8 bud)
1642479
1 400
1642350
1 300
1642287
1642349
1642287

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.