Spegel nyrokoko

287243

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, krön i form av fåglar, ca 79x75 cm

Senare förgylld, smärre skador, lös bakstyckesdel medföljer

Speglar

Rum 7

Spegel nyrokoko

Budhistorik (8 bud)
1642479
1 400
1642350
1 300
1642287
1642349
1642287

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer