Byrå rokokostil

287242

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, höjd ca 80, 90x54 cm

Nyckel saknas, bruksslitage, fanérskador, ytfläckar

Rum 6

Byrå rokokostil

Budhistorik (10 bud)
1637627
1642301
1637627
1641052
1637627

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.