Molly Bark oljemålning

287241

BARK, Molly (samtida): Landskapsmotiv, signerad Molly Bark, olja på duk, 35x66 cm

Fläckar

Rum 11

Molly Bark oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1641942
1641889
1637423

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.