Bokskåp 1900-talets första hälft

287240

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, främre fotavslut i form av lejontassar, beslag i mässing, höjd ca 137, 93x30 cm

Smärre fanérskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (37 bud)
1642121
6 200
1642123
6 000
1642121
5 600
1642122
5 400
1642121
4 800

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer