Bokskåp 1900-talets första hälft

287240

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, främre fotavslut i form av lejontassar, beslag i mässing, höjd ca 137, 93x30 cm

Smärre fanérskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (37 bud)
1642121
6 200
1642123
6 000
1642121
5 600
1642122
5 400
1642121
4 800

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.