Fåtöljer 1960-tal

287239

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, bok, stoppade dynor, sitthöjd ca 40 cm

Ytskador

Rum 8

Fåtöljer 1960-tal

Budhistorik (16 bud)
1642730
1642407
1642613
950
1642407
900
1642611
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.