Lisa Johansson oljemålning

287238

JOHANSSON, Lisa (1900-tal):"Blommor och tennfat", monogramsignerad LJ, olja på duk, 108x91 cm

Rum 14

Lisa Johansson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1641927
1641796
1641796
450
1641925
1641796

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.