Harriet Sundström oljemålning

287236

SUNDSTRÖM, Harriet (1872-1961): "Ladugård på Sandhamn", monogramsignerad HS -04, olja på duk, 60x90 cm

Duklagning, smärre ytskador

Rum 11

Harriet Sundström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1633343
850
1641886
1633343
650
1637485
600
1633343
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.