Soffa ek

287235

SOFFA, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, stoppade dynor, rutig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med skador, bruksslitage

Rum 12

Soffa ek

Budhistorik

2015-01-14 kl 16:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.