N Tellbrandt oljemålning

287233

TELLBRANDT, N (1900-tal): Vinterlandskap, signerad N Tellbrandt -92, olja på duk, 74x92 cm

Rum 11

N Tellbrandt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1642803
1642789

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.