Trädgårdsurnor gjutjärn

287232

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gjutjärn, svartlackerade, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 14

Trädgårdsurnor gjutjärn

Budhistorik (19 bud)
1641938
1642196
1641938
1 800
1634107
1 700
1639603
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.