Arthur Bianchini oljemålning

287231

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Kustmotiv, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 50x70 cm

Färgbortfall

Rum 11

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1642202
3 200
1642041
1641987
2 800
1640378
2 600
1640303
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.