Stolar 1900-talets mitt

287230

STOLAR, 3+1 st, 1900-talets mitt, stomme i metall, svartlackerade, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar 1900-talets mitt

Budhistorik (22 bud)
1642088
1 700
1642036
1 600
1641222
1641222
1 300
1641046

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer