Stolar 1900-talets mitt

287230

STOLAR, 3+1 st, 1900-talets mitt, stomme i metall, svartlackerade, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar 1900-talets mitt

Budhistorik (22 bud)
1642088
1 700
1642036
1 600
1641222
1641222
1 300
1641046

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.