Byrå rokokostil

287229

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, höjd 77, 96x51 cm

Sprickor, fanérskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Byrå rokokostil

Budhistorik (15 bud)
1635798
2 600
1642330
2 600
1635798
2 400
1642329
1635798

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.