Oidentifierad konstnär oljemålning

287228

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Venedig, otydligt signerad, olja på duk, 50x69 cm

Rum 11

Budhistorik (23 bud)
1642295
1 700
1642294
1 600
1642292
1642284
1 400
1642278
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.