David Söderholm akvarell

287225

SÖDERHOLM, David (1883-1961): "Gammal pil", signerad ocg daterad David Söderholm 1950, akvarell, 47x66 cm

Fack 12

David Söderholm akvarell

Budhistorik (7 bud)
1641712
550
1641605
500
1641711
500
1641605
450
1640761

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.