Bord 1800-talets slut

287224

BORD, 1800-talets slut, stomme i ek, bordsskiva i form av schackbräde, pjäser medföljer, höjd ca 74, 45x45 cm

Bruksslitage, skiva med ytskador

Rum 4

Bord 1800-talets slut

Budhistorik (18 bud)
1641252
1 800
1640578
1 700
1640993
1 600
1640578
1637021
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer