Bord 1800-talets slut

287224

BORD, 1800-talets slut, stomme i ek, bordsskiva i form av schackbräde, pjäser medföljer, höjd ca 74, 45x45 cm

Bruksslitage, skiva med ytskador

Rum 4

Bord 1800-talets slut

Budhistorik (18 bud)
1641252
1 800
1640578
1 700
1640993
1 600
1640578
1637021
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.