Stolar Danmark

287220

STOLAR, 5 st, omkring 1900-talets mitt, Danmark, teak, svart skinnklädsel, sitthöjd 45 cm

Ny klädda, bruksslitage

Rum 12

Stolar Danmark

Budhistorik (4 bud)

1637995
1633795
3 800
1633792
3 600
1632890

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.