Matgrupp Danmark

287218

MATSALSBORD, STOLAR, 6 st, Danmark, 1900-talets mitt, teak, stolarna klädda i svart skinn, bordets höjd 72, 80x125, inklusive utvikbar skiva 175 cm.

Mindre slitage, stolarna nyklädda

Rum 11

Matgrupp Danmark

Budhistorik (17 bud)
1642608
10 500
1642607
10 000
1642601
9 800
1642606
9 600
1642601
9 400

Slutpris SEK:
10 500
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 840 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer