Matgrupp Danmark

287218

MATSALSBORD, STOLAR, 6 st, Danmark, 1900-talets mitt, teak, stolarna klädda i svart skinn, bordets höjd 72, 80x125, inklusive utvikbar skiva 175 cm.

Mindre slitage, stolarna nyklädda

Rum 11

Matgrupp Danmark

Budhistorik (17 bud)
1642608
10 500
1642607
10 000
1642601
9 800
1642606
9 600
1642601
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 059 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.