Ulf Olausson olja

287216

OLAUSSON, Ulf (född 1935): Skymning, signerad Ulf Olausson, olja på duk, 88x105 cm

Rum 6

Ulf Olausson olja

Budhistorik (17 bud)
1642037
1642136
1642037
1638417
1638417
850

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.