Jacob Dahlgren

287214

DAHLGREN, Jacob (född 1970): Två gröna oliver, signerad och daterad -98, numrerad 63/150, färgserigrafi, 36,5x27 cm

Rum 11

Jacob Dahlgren
Budhistorik (17 bud)
1642541
1 300
1638158
1638158
1642509
1638158
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.