Andreas Marko akvarell

287210

MARKO, Andreas (1824-1895): Berglandskap med stuga, otydligt signerad och daterad Andreas Marco 1851, akvarell, 19x25 cm

Skador: Smärre fläck

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Andreas Marko akvarell

Budhistorik (2 bud)

1636212
700
1632084
650

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.