Andreas Marko akvarell

287210

MARKO, Andreas (1824-1895): Berglandskap med stuga, otydligt signerad och daterad Andreas Marco 1851, akvarell, 19x25 cm

Skador: Smärre fläck

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Andreas Marko akvarell

Budhistorik (2 bud)

1636212
700
1632084
650

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer