Ulf Trotzig

287208

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i rött, signerad Trotzig, 41/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 15

Ulf Trotzig
Budhistorik (27 bud)
1642680
2 400
1642678
1642679
1642678
1 900
1642677
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer