Ulf Trotzig

287208

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i rött, signerad Trotzig, 41/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 15

Ulf Trotzig
Budhistorik (27 bud)
1642680
2 400
1642678
1642679
1642678
1 900
1642677
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.