Ulf Trotzig

287204

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i blått, signerad Trotzig, 42/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

Fack 18

Ulf Trotzig
Budhistorik (27 bud)
1642771
2 600
1642769
2 400
1642768
1642764
1642767
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.