Olle Bonnier

287197

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier -59, ea, färglitografi, 34x47 cm

Gulnader

Fack 7

Olle Bonnier

Budhistorik (3 bud)

1638360
1638182
1631075

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.