Aschenbrenner

287196

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): (2) Hatt samt Höstlöv, signerade och daterad Achenbrenner, numrerade, färgserigrafi, 42x30 resp 49x38 cm

Fack 16

Aschenbrenner

Budhistorik (7 bud)
1634145
600
1631411
550
1634144
500
1631411
450
1634143

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.